HOŞGELDİNİZ
0282 264 26 07
MERLİN YAPI

Merlin Yapı 1992 yılında Tekirdağ’da kurulan şirketimiz, yapı sektöründe ülkemize kalıcı değerler kazandırmıştır.

3000 m2 alanda Çelik ve Prefabrik yapı imalatıçısı da olan şirketimiz,

2002 yılında portföyüne kattığı American Siding Trakya Bölge Distribütörlüğü ile bir çok projeye imza atarak büyümeye devam etmiştir.

Günümüzde, hızla gelişen ve değişen yapı sektöründe, yeniliği ilke edinen şirketimiz, bünyesine kattığı Tepe Betopan markası ile daha da güçlenmeye devam ediyor.

29 yıldır yenilikçi yapı malzemeleri (American Siding, Alüminyum Kompozit , Betopan,Fibercement , Lamine vb.) ile yapmış olduğumuz projeler, ve kazandığımız tecrübeler, haklı gururumuz olup bundan böyle titizlikle yapacağımız yeni projelerin de teminatıdır.

NEDEN ÇELİK EV?

Türkiye'de estetik güzellikten yoksun, daha bitmeden dış cephesi bozulmaya başlayan betonarme binalar yapılmaktadır.Biz de dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri içeren, bu çelik villa'larda yaşama olanağını ülkemiz insanlarına getirdik.

Çelik,inşaat taşıyıcı sistemde bilinen en esnek ve en güçlü malzemedir.Debreme en dayanıklı yapılardır , Taşıma gücüne göre,ağırlığı çok az olduğu için,gelişmiş ülkelerde özellikle konut inşaatlarında betonarmeden vazgeçilmiş ve yerine modern ve hafif çelik evler, Amerikan evleri inşa edilmeye başlanmıştır.

Hafif Çelik sistem, her türlü zeminde güvenle uygulanıp;betonarme binalar zemin etüdü ve uygun statik proje gerektirir.

Hafif Çelik evler, montaj biçimindeki üretimi ile kısa zamanda kurulur. montaj süresi 1-2 aydır-betonarme yapılarda temelden ince işlere kadar olan süreyi kısaltmak kalitesizliğe yolaçar.